Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] falujące lub wysokie obroty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] falujące lub wysokie obroty

    Hej,
    zwalił mi się mechanizm przednich wycieraczek (po prostu standard - zatarcie), nabyłem więc drogą kupna sam mechanizm. Zamontowałem tak jak wydawało mi sie powinno być i mam lekkie wątpliwości.
    Wycieraczki chodzą OK, ale czasami jest jakiś stukot, podejrzewam iż mogłem źle założyć mechanizm na silnik.
    Czy ktoś ma dobrej jakości zdjęcie mechanizmu z silnikiem ??
    Albo może jest jakaś zasada montażu.

  • #2
    [O1] falujące lub wysokie obroty

    Witam
    Mam pewien problem a mianowicie jadąc sobie często zdarza się ze silnik wpada na wysokie obroty ok. 4200 i nawet nie drgnie w dół, po wyłączeniu silnika są duże problemy z jego odpaleniem natomiast na biegu jałowym falują obroty i bije pedał gazu (linka), najprawdopodobniej jest to przepustnica ale chciałbym się dopytać Was ktoś miał takie chece…?

    Komentarz


    • #3
      Ja miałem podobny problem w Vectrze , od razu po odpaleniu auto wskakiwało na max obrotów , linka się zacięła
      Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

      Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

      Jest O1 1.6 BFQ

      Komentarz


      • #4
        czyściłeś przepustnicę?
        1.8T AGU L&K

        2.0TDI BKD ELEGANCE

        TOYOTA LAND CRUISER J95

        Komentarz


        • #5
          Pewnie masz błąd nastawnika przepustnicy, niestety czyszczenie w tym przypadku nie pomaga tylko wymiana.
          DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
          www.chiptuning.katowice.pl
          DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Krzych
            Pewnie masz błąd nastawnika przepustnicy, niestety czyszczenie w tym przypadku nie pomaga tylko wymiana.
            Czyli do wymiany cała przepustnica?

            Komentarz


            • #7
              mialem identyczny problem w omedzie, pomogla regulacja sondy lambda

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X